skip to Main Content
loading...

Uw knusse comfortkamer in Ladis

Elegante stijl ontmoet echte gezelligheid

Maak het u gezellig en geniet van de fantastische Tiroolse gastvrijheid in een knusse 4-sterrenluxe op een absolute droomlocatie. Beleef schitterende vakantiedagen in uw Hotel**** Sonnleiten in Ladis..

De kortste weg naar de perfecte vakantie!

Inrichting van uw Comfortkamer “Sonnenplateau“

De Comfortkamer van ca. 30 – 40 m2 in de buurt van het centrum van Ladis heeft een royaal tweepersoonsbed, een uitnodigende zithoek, een badkamer met een douche, een handdoekenradiator en een toilet. Vanaf uw balkon of terras heeft u een prachtig uitzicht.

  • Gratis wifi
  • Hd-tv met >100 zenders
  • Telefoon
  • Radio
  • Kluisje op de kamer
  • Föhn
  • Make-upspiegel
  • En badjassen voor uw bezoek aan ons wellnesscentrum

Voorbeeldfoto’s voor kamers van Hotel Sonnleiten.

Prijzen winter 2018/19

SaisonvonbisPreis p.P.N.
Skistart VS07.12.201821.12.2018120,00
Kerst 201822.12.201828.12.2018166,00
Oud & Nieuw HHS29.12.201804.01.2019176,00
Harmonieweek HS05.01.201911.01.2019150,00
Witte Week NS12.01.201925.01.2019140,00
Harmonieweek HS26.01.201901.02.2019160,00
Bergplezier HHS Carnaval02.02.201908.03.2019176,00
Harmonieweek HS09.03.201915.03.2019160,00
Witte Week NS16.03.201923.04.2019140,00

Prijzen zomer 2019

SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Voorseizoen12.05.201930.06.201983,00
Hoofdseizoen01.07.201931.08.201989,00
Naseizoen01.09.201920.10.201983,00

Kinderprijzen winter 2018/19

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 23,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 47,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 62,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 76,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 92,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 94,00

Kinderprijzen zomer 2019

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 15,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 20,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 30,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 50,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 60,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 70,00

Prijzen winter 2019/20

SaisonvonbisPreis p.P.N.
Skistart VS07.12.201921.12.2019121,00
Kerst 201921.12.201927.12.2019168,00
Oud & Nieuw HHS28.12.201903.01.2020178,00
Witte Week NS04.01.202024.01.2020140,00
Harmonieweek HS25.01.202031.01.2020160,00
Bergplezier HHS Carnaval01.02.202006.03.2020178,00
Witte Week NS07.03.202003.04.2020140,00
Harmonieweek HS04.04.202012.04.2020160,00

Prijzen zomer 2020

SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Voorseizoen15.05.202003.07.202084,00
Hoofdseizoen04.07.202028.08.202090,00
Naseizoen29.08.202018.10.202084,00

Kinderprijzen winter 2019/20

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 25,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 49,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 64,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 78,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 94,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 96,00

Kinderprijzen zomer 2020

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 16,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 21,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 31,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 51,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 61,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 72,00

Late Check-out

Met de populaire late check-out na 11:00 uur, bieden wij u de mogelijkheid om uw dag van vertrek de hele dag te gebruiken. Verfris uzelf voor uw vertrek of gebruik onze spa met zwembad en middagsnack (middagsnack, winter) voordat u naar huis gaat! Prijs per persoon voor volwassenen € 25,- en voor kinderen € 15,-.

Meer informatie

Alle prijzen voor onze kamers zijn in euro per persoon/dag incl. het Sonnleiten-verwenpension en gebruik van alle wellnessfaciliteiten van het Sonnleiten, zoals het binnenbad en het wellnesscentrum. Sinds 2002 dient apart de lokale toeristenbelasting van € 2,60 per dag/persoon te worden betaald. Voor honden rekenen wij € 15,00 per dag (zonder voer), evenals eindschoonmaak indien gewenst € 36,00. Wij danken u voor uw begrip voor het feit dat honden geen toegang hebben tot de eet- en wellnessruimten en tot onze zonneweide. Bij verblijven van minder dan 4 nachten wordt voor volwassenen een toeslag van € 12,00 per persoon per nacht verrekend voor een kort verblijf.
Back To Top