skip to Main Content
loading...

Uw knusse kamer in Ladis

Elegante stijl ontmoet echte gezelligheid

Maak het u gezellig en geniet van de fantastische Tiroolse gastvrijheid in een knusse 4-sterrenluxe op een absolute droomlocatie. Beleef schitterende vakantiedagen in uw Hotel**** Sonnleiten in Ladis.

De kortste weg naar de perfecte vakantie!

Comfortabele inrichting van uw eenpersoonskamer “Laudegg”

De eenpersoonskamer van ca. 20 m2 of de tweepersoonskamer van ca. 25 m2 voor eenpersoonsgebruik in de buurt van het centrum van Ladis heeft een royaal bed, een uitnodigende zithoek, een badkamer met douche, handdoekenradiator en toilet. Vanaf uw balkon of terras heeft u een prachtig uitzicht.

  • Gratis wifi
  • Hd-tv met >100 zenders
  • Telefoon
  • Radio
  • Kluisje op de kamer
  • Föhn
  • Make-upspiegel
  • Een badjas voor uw bezoek aan ons wellnesscentrum

Voorbeeldfoto’s voor kamers van Hotel Sonnleiten.

Prijzen winter:

SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Skistart VS07.12.201821.12.2018127,00
Kerst 201822.12.201828.12.2018178,00
Oud & Nieuw HHS29.12.201804.01.2019188,00
Harmonieweek HS05.01.201911.01.2019164,00
Witte Week NS12.01.201925.01.2019154,00
Harmonieweek HS26.01.201901.02.2019171,00
Bergplezier HHS Carnaval02.02.201908.03.2019188,00
Harmonieweek HS09.03.201915.03.2019171,00
Witte Week NS16.03.201923.04.2019154,00

Prijzen zomer:

SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Voorseizoen12.05.201930.06.201976,00
Hoofdseizoen01.07.201931.08.201980,00
Naseizoen01.09.201920.10.201976,00

Kinderprijzen:

In een kamer met 2 personen die het volledige tarief betalen.

van 0 tot en met 2 jaar€ 23,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 47,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 62,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 76,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 92,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 94,00

Kinderprijzen:

In een kamer met 2 personen die het volledige tarief betalen.

van 0 tot en met 2 jaar€ 15,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 20,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 30,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 50,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 60,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 70,00

Late Check-out

Met de populaire Late Check-out na 11:00 uur bieden wij u de mogelijkheid om uw dag van vertrek nog als volwaardige vakantiedag te benutten. Fris u nog even lekker op voordat u vertrekt, of maak gebruik van ons wellnesscentrum en de aanbieding van de ”Nachmittagsjause” (middagsnack, winter), voordat u terug naar huis gaat! Prijs per persoon voor volwassenen € 25,- en voor kinderen € 15,-

Meer informatie

Alle prijzen voor onze kamers zijn in euro per persoon/dag incl. het Sonnleiten-verwenpension en gebruik van alle wellnessfaciliteiten van het Sonnleiten, zoals het binnenbad en het wellnesscentrum. Sinds 2002 dient apart de lokale toeristenbelasting van € 2,60 per dag/persoon te worden betaald. Voor honden rekenen wij € 15,00 per dag (zonder voer), evenals eindschoonmaak indien gewenst € 36,00. Wij danken u voor uw begrip voor het feit dat honden geen toegang hebben tot de eet- en wellnessruimten en tot onze zonneweide. Bij verblijven van minder dan 4 nachten wordt voor volwassenen een toeslag van € 12,00 per persoon per nacht verrekend voor een kort verblijf.
Back To Top