skip to Main Content

Uw knusse comfortkamer in Ladis

Elegante stijl ontmoet echte gezelligheid

Maak het u gezellig en geniet van de fantastische Tiroolse gastvrijheid in een knusse 4-sterrenluxe op een absolute droomlocatie. Beleef schitterende vakantiedagen in uw Hotel**** Sonnleiten in Ladis.

Voorbeeldfoto’s voor kamers van Hotel Sonnleiten.

Inrichting van uw Comfortkamer “Sonnenplateau“

De Comfortkamer van ca. 30 – 40 m2 in de buurt van het centrum van Ladis heeft een royaal tweepersoonsbed, een uitnodigende zithoek, een badkamer met een douche, een handdoekenradiator en een toilet. Vanaf uw balkon of terras heeft u een prachtig uitzicht.

  • Gratis wifi
  • Hd-tv met >100 zenders
  • Telefoon
  • Radio
  • Kluisje op de kamer
  • Föhn
  • Make-upspiegel
  • Een badjas voor uw bezoek aan ons wellnesscentrum

Unsere Preislisten

Alle Preise auf einen Blick

SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Voorseizoen10.05.202003.07.202084,00
Hoofdseizoen04.07.202028.08.202090,00
Naseizoen29.08.202018.10.202084,00

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 25,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 49,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 64,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 78,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 94,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 96,00
SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Skistart VS06.12.202018.12.2020122,00
Kerst HS19.12.202025.12.2020170,00
Oud & Nieuw HHS26.12.202002.01.2021180,00
Witte Week NS03.01.202122.01.2021142,00
Harmonieweek HS23.01.202112.02.2021161,00
Bergplezier HHS Carnaval13.02.202112.03.2021180,00
Witte Week NS13.03.202126.03.2021142,00
Harmonieweek HS27.03.202111.04.2021161,00

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 25,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 49,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 65,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 79,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 95,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 98,00
SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Voorseizoen09.05.202102.07.202185,00
Hoofdseizoen03.07.202127.08.202191,00
Naseizoen28.08.202117.10.202185,00

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 17,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 22,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 32,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 52,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 62,00
van 16 tot en met 18 jaar€ 74,00

Meer informatie

Late Check-out

Met de populaire late check-out na 11:00 uur, bieden wij u de mogelijkheid om uw dag van vertrek de hele dag te gebruiken. Verfris uzelf voor uw vertrek of gebruik onze spa met zwembad en middagsnack (middagsnack, winter) voordat u naar huis gaat! Prijs per persoon voor volwassenen € 25,- en voor kinderen € 15,-.

Alle prijzen voor onze kamers zijn in euro per persoon/dag incl. het Sonnleiten-verwenpension en gebruik van alle wellnessfaciliteiten van het Sonnleiten, zoals het binnenbad en het wellnesscentrum. Sinds 2002 dient apart de lokale toeristenbelasting van € 2,60 per dag/persoon te worden betaald.

Voor honden rekenen wij € 15,00 per dag (zonder voer), evenals eindschoonmaak indien gewenst € 36,00. Wij danken u voor uw begrip voor het feit dat honden geen toegang hebben tot de eet- en wellnessruimten en tot onze zonneweide.

Bij verblijven van minder dan 4 nachten wordt voor volwassenen een toeslag van € 12,00 per persoon per nacht verrekend voor een kort verblijf.

Back To Top