skip to Main Content

Uw knusse comfortkamer in Ladis

Elegante stijl ontmoet echte gezelligheid

Maak het u gezellig en geniet van de fantastische Tiroolse gastvrijheid in een knusse 4-sterrenluxe op een absolute droomlocatie. Beleef schitterende vakantiedagen in uw Hotel**** Sonnleiten in Ladis.

Voorbeeldfoto’s voor kamers van Hotel Sonnleiten.

Inrichting van uw Comfortkamer “Sonnenplateau“

De Comfortkamer van ca. 30 – 40 m2 in de buurt van het centrum van Ladis heeft een royaal tweepersoonsbed, een uitnodigende zithoek, een badkamer met een douche, een handdoekenradiator en een toilet. Vanaf uw balkon of terras heeft u een prachtig uitzicht.

  • Gratis wifi
  • Hd-tv met >100 zenders
  • Telefoon
  • Radio
  • Kluisje op de kamer
  • Föhn
  • Make-upspiegel
  • Een badjas voor uw bezoek aan ons wellnesscentrum

Unsere Preislisten

Alle Preise auf einen Blick

SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Voorseizoen09.05.202102.07.202185,00
Hoofdseizoen03.07.202127.08.202191,00
Naseizoen28.08.202117.10.202185,00

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 17,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 22,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 32,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 52,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 62,00
van 16 tot en met 18 jaar€ 74,00
SaisonvonbisPreis p.P.N.
Skistart VS11.12.202122.12.2021122,00
Kerst en oud en nieuw HHS23.12.202108.01.2022182,00
Witte Week NS09.01.202214.01.2022144,00
Harmonieweek HS15.01.202211.02.2022162,00
Bergplezier HHS Carnaval12.02.202218.03.2022182,00
Witte Week NS19.03.202211.04.2022144,00

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 26,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 50,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 67,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 82,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 97,00
Extra gast van 16 - 18 jaar€ 100,00
SeizoenvantotPrijs p.p.n.
Voorseizoen15.05.202201.07.202286,00
Hoofdseizoen02.07.202202.09.202293,00
Naseizoen03.09.202216.10.202286,00

In de kamer met 2 volledige betalers.

van 0 tot en met 2 jaar€ 18,00
van 3 tot en met 5 jaar€ 23,00
van 6 tot en met 9 jaar€ 33,00
van 10 tot en met 12 jaar€ 53,00
van 13 tot en met 15 jaar€ 63,00
van 16 tot en met 18 jaar€ 75,00

Meer informatie

Late Check-out

Met de populaire late check-out na 11:00 uur, bieden wij u de mogelijkheid om uw dag van vertrek de hele dag te gebruiken. Verfris uzelf voor uw vertrek of gebruik onze spa met zwembad en middagsnack (middagsnack, winter) voordat u naar huis gaat! Prijs per persoon voor volwassenen € 25,- en voor kinderen € 15,-.

Alle prijzen voor onze kamers zijn in euro per persoon/dag incl. het Sonnleiten-verwenpension en gebruik van alle wellnessfaciliteiten van het Sonnleiten, zoals het binnenbad en het wellnesscentrum. Sinds 2002 dient apart de lokale toeristenbelasting van € 2,60 per dag/persoon te worden betaald.

Voor honden rekenen wij € 15,00 per dag (zonder voer), evenals eindschoonmaak indien gewenst € 36,00. Wij danken u voor uw begrip voor het feit dat honden geen toegang hebben tot de eet- en wellnessruimten en tot onze zonneweide.

Bij verblijven van minder dan 4 nachten wordt voor volwassenen een toeslag van € 12,00 per persoon per nacht verrekend voor een kort verblijf.

Back To Top